.

Pronájem reklamní plochy

Zajistíme pro vás pronájem více než 90 % reklamních ploch v České republice a postaráme se, aby o vaší reklamní kampani věděl každý. Na trhu se pohybujeme již od roku 2005 a naše nabídka je nejen široká, ale také pestrá na druhy reklamních ploch. Nabízíme pronájem všech typů nosičů a reklamních ploch od billboardů až po CLV světelné vitríny. S námi vaše reklama nikdy nespí.  


Výroba & tisk 

Máte v hlavě pouze návrh reklamní strategie? Ostatní už zařídíme. Spolupracujeme s reklamními a mediálními agenturami, jež pro vás navrhnou perfektní grafické řešení, které vynikne jak na velkoplošném tisku, tak na samolepkách a reklamních áčkách. Při výrobě pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími materiály. Využíváme PVC plachty, které podrží vaši dlouhodobou kampaň i několik let, či papír nebo síťovinu pro velkoplošné pozvánky na akce. 


Instalace

Vytištěný reklamní banner samozřejmě dopravíme na místo určení a postaráme se o jeho instalaci. S námi se nemusíte bát investovat do netradičních formátů, jakými jsou reklamy na fasádách domů, nebo polepy na vozidla, protože se postaráme o všechno od návrhu grafického designu až po instalaci finálního řešení propagačních materiálů. Během procesu spolupráce s vámi budeme konzultovat každý krok od objednávky o pronájmu reklamní plochy až po finální instalaci, aby vše proběhlo přesně na míru vašim požadavkům a vaše reklama byla co nejefektivnější. 


Nezůstávejte doma – outdoor patří vám. Stačí se podívat do mapy a vybrat, kde začnete s propagací.