Vítejte na unikátní mapě, kde máte na jednom místě k dispozici tisíce reklamních ploch na území celé České republiky

Připravili jsme pro Vás na úvod pár bodů pro inspiraci.

Výhody venkovní reklamy

1 – Venkovní reklamu nevypnete. Je účinná 24hodin a 7dní v týdnu, má nejvíce shlédnutí.

2 – Reklamní plochy umíme zacílit, tam kde jsou vaši zákazníci a kde přesně potřebujete.

3 – Díky venkovní reklamě, si vás lidé začnou více hledat na internetu a lépe si spojí, vaše produkty a služby, tím zvýšíte účinnost.

4 – Venkovní reklama je dostupná, účinná a levná. To že je drahá je mýtus.

5 – Budujete tím svou značku a podvědomí u zákazníků, že jste opravdu dobří.


O mapě reklamních ploch

U nás na jednom místě si můžete naplánovat a objednat celou reklamní kampaň pro vaši firmu nebo produkt kde si můžete vybrat billboardy, plachty, mosty i reklamu na vozech MHD nebo v metru. Nebo si vyberete třeba jen jednu reklamní plochu kousek od vaší firmy? Cokoliv budete chtít, tady zvládnete a rádi Vám poradíme.

U nás si vyberete ideální reklamní plochu pro svůj produkt nebo službu. Zajímá vás reklama na plzeňských mostech, v pražském metru, nebo hledáte reklamní plochu na domech v Olomouckém kraji nebo Ostravě? Ukažte nám vybrané místo na mapě a my se postaráme o celou realizaci reklamní kampaně.

Máte zájem o lokální reklamní kampaň? Zadejte do vyhledavače konkrétní adresu a dozvíte se, jaké reklamní plochy jsou v okolí k dispozici.

Také můžete svoje vyhledávání omezit pouze na preferovaný typ reklamní plochy: od billboardů až po reklamu v MHD.

Už víte, kde se bude vaše reklama nejlépe vyjímat? Vybranou reklamní plochu u nás můžete okamžitě poptat prostřednictvím jednoduchého formuláře. Na základě vašeho zájmu pro vás zpracujeme kompletní nezávaznou cenovou nabídku i s přehledem dostupnosti jednotlivých reklamních ploch a nabídky možností instalace reklamy.

Nevíte si rady tváří v tvář tolika možnostem propagace nebo potřebujete vyšší míru specifikace objednávky? Kontaktujte nás a rádi Vám vytvoříme nabídku přesně na míru vašim požadavkům.

A pokud jste něco nenašli nebo si nevíte rady, tak nezoufejte a ozvěte se nám, rádi Vám s tím pomůžeme.