Reklamní plochy

Ve správném formátu vaše reklama opravdu vynikne

.

Pronájem billboardu patří mezi tradiční způsoby propagace v rámci velkoformátové reklamy. Reklamní plocha billboardů je ve standardizovaném poměru a nevyžaduje přizpůsobení reklamního sdělení unikátním rozměrům. Rozměr euro formátu billboardu je 5,1x2,4m. Také můžete využít příbuzné formáty jako double bigboardy a megaboardy, které zaujmou svou velikostí. Poskytujeme tisíce reklamních ploch.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Stoupající oblíbenost velkoplošné outdoorové reklamy vedla k rozšíření nabídky standartních formátů. Kromě billboardů si můžete pronajmout například bigboardy, které zastupují středně velké reklamní formáty v rámci velkoplošné reklamy. Poskytujeme tisíce reklamních ploch. Reklamní plocha bigboardů je ve standardizovaném formátu bigboard 9,6x3,6m a nevyžaduje přizpůsobení reklamního sdělení jiným unikátním rozměrům grafiky.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Hledáte velké originální řešení v rámci velkoplošné outdoorové propagace? Pak jsou pro vás double bigboardy jako dělané. Rozdělte své reklamní sdělení na dvě části nebo je propojte dohromady a nechte kreativitu panovat. Využijte tohoto specifického reklamního formátu k utvoření napětí, navození dialogu, či jinému navýšení originality sdělení v rámci reklamní kampaně.


Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Každá dostupná fasáda a štít domu utváří jedinečnou reklamní plochu, na které velkoformátová plachta opravdu vynikne a jeho sdělení se stane neodmyslitelnou součástí okolního prostředí.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Jezdí po celém městě, na okraji i přímo v centru dění. Máte tak jistotu, že vaší reklamě věnují lidé plnou pozornost a bude všude vidět. 

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Velmi vysoká frekvence pohybu lidí a dlouhý čas na vnímání, to je reklama v metru. Neruší ho zde okolní vlivy a díky lokální nedostupnosti mobilních dat máte jistotu, že vaší reklamě věnuje plnou pozornost. 

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Reklamní plochy vhodné pro umístění vaší nepřehlédnutelné reklamy nabízíme na silničních a železničních mostech, či na přechodech a lávkách pro chodce.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Citylight vitríny (CLV) jsou oboustranné a díky své optimální velikosti a jemnému podsvícení propůjčují vaší reklamě vstupenku do nočního života velkých i menších měst.  

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Reklamní směrové tabule na sloupech veřejného osvětlení v blízkosti komunikací se perfektně hodí pro reklamní propagaci ve tvaru směrových šipek a jiné navigační typy reklamní komunikace.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Nabízíme pronájem exkluzivních reklamních ploch, výrobu, tisk a umístění reklamy na všech českých letištích: Praha, Brno, Ostrava, Pardubice i Karlovy Vary.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Žádný z nabízených formátů reklamní plochy není podle vašich představ? Kontaktujte nás a společně přijdeme na ideální řešení. Na webových stránkách prezentujeme pouze nejběžnější typy reklamních ploch, ale naše široká nabídka obsahuje i speciální formáty venkovní reklamy, jakými jsou reklamy umístěné ve vlacích, na vlakových nádražích, na zábradlích, plakátovací plochy, lavičky, rotundy, hypercuby, LED a TV obrazovky a další specifické nosiče.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU