.

Reklamní plachty dodáváme vždy se zesílenými a zavařenými okraji a očky pro finální upevnění, abychom prodloužili životnost materiálu. Jeho pevnost dále podporujeme tiskem ploch o délce strany až 5 metrů v jednom kuse, čímž se postaráme o minimum svárů na velkých reklamních plachtách. Nicméně celková velikost reklamních ploch není omezena, reklamní plachtu vyrobíme na míru a postaráme se i o její finální instalaci na místě určení.   

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Zajistíme v krátké době velkoformátový tisk v nejlepší kvalitě malého i většího množství billboardů přesně podle grafického zadání a jejich distribuci na místa určení včetně profesionální instalace. 

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Doplňte svoji propagaci o kvalitní reklamní samolepky, které snadno umístíte na jakýkoliv povrch. Samolepky se skvěle hodí jako doplněk brandingu na reklamní panely, výlohy, okna či podlahy.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Od jednoho kusu až po celý vozový park. Dobrá reklama cestuje s vámi, ať jedete kamkoliv. Nabízíme reklamní polepy pro všechny druhy vozidel: od osobních vozů, dodávek kamionů až po vozíky a stavební stroje. Volba rozměrů a umístění reklamy na zvolený dopravní prostředek je jen na vás.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU
.

Po zajištění velkoplošného tisku přichází na řadu instalace, kterou si bere na starost náš profesionální montážní tým, který zajišťuje také kompletní servis reklamních ploch: od instalace reklamních plachet až po montáže billboardů.

Zobrazit více...
ZASLAT POPTÁVKU