.

Pronájem reklamní plochy

U nás na jednom místě pro Vás zařídíme pronájem více než 90 % reklamních ploch v České republice a postaráme se, aby o vaší reklamní kampani věděl každý. Úzce spolupracujeme s jednotlivými vlastníky nejrůznějších reklamních ploch tak, aby jste neměli s realizací vaší reklamy starosti a vše jsme udělali za Vás.  

Na trhu venkovní reklamy se pohybujeme již od roku 2005 a naše nabídka je nejen široká, ale také pestrá na druhy reklamních ploch. Nabízíme pronájem všech typů nosičů a reklamních ploch od billboardů až po CLV světelné vitríny. S námi vaše reklama nikdy nespí.  


Výroba & tisk 

Máte v hlavě pouze návrh reklamní strategie nebo jen myšlenku? Ostatní už zařídíme my. Navrhneme pro vás perfektní grafické řešení, které vynikne jak na všech reklamních plochách. Při výrobě pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály. 


Instalace

Vytištěný reklamní banner samozřejmě dopravíme na místo určení a postaráme se o jeho profesionální instalaci. S námi se nemusíte bát jít do netradičních formátů, jakými jsou reklamy na fasádách domů, nebo polepy vozidel, protože se postaráme o všechno od návrhu grafického designu až po instalaci finálního řešení. Během procesu spolupráce s vámi budeme konzultovat každý krok od objednávky o pronájmu reklamní plochy až po finální instalaci, aby vše proběhlo přesně na míru vašim požadavkům a vaše reklama byla co nejefektivnější. 


Nezůstávejte doma – outdoor patří vám. Stačí se podívat do mapy a vybrat, kde začnete s propagací.