.

Outdoorové reklamní plochy

Zajistíme celý proces od objednávky pronájmu reklamní plochy až po finální instalaci reklamy.

Pronájem reklamní plochy

Úzce spolupracujeme s vlastníky nejrůznějších reklamních ploch. Proto dokážeme zařídit pronájem více jak 90 % reklamních ploch po celém Česku, kolem kterých denně jezdíte. Díky této spolupráci přebíráme veškerou realizaci na sebe. Pronájem jedné reklamní plochy nebo celé sítě a velké reklamní kampaně vyřešíme za vás, abyste měli vše bez starostí, spolehlivě a rychle zrealizováno.

Na trhu venkovní reklamy se pohybujeme již od roku 2005. Nabízíme pronájem všech typů nosičů a reklamních ploch od billboardů, MHD až po CLV světelné vitríny.

ZOBRAZIT MAPU REKLAMNÍCH PLOCH

Výroba & tisk

Navrhneme pro vás perfektní grafické řešení, které vynikne jak na všech reklamních plochách. Při výrobě pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály.

Pomůžeme vám také s netradičními formáty reklamy - například reklamy na fasádách domů nebo polepy vozidel MHD.

Instalace

Vytištěný reklamní banner dopravíme na místo určení a postaráme se o jeho profesionální instalaci. Pro výškové práce (instalace) používáme nejen plošiny - ale i horolezce.


Online i offline média

Pomůžeme vám s kompletním řešením reklamy jak venku, tak v televizi, rádiu nebo tištěných médiích. Stejně jako v online prostředí.

Reklama v televizi

Denně hraje ve většině domácností. I jako kulisa. Reklamou v televizi máte příležitost oslovit statisíce lidí denně. Tak ji s námi využijte.

Reklama v rádiu

Rádio poslouchá většina národa. V práci, na cestách, jako kulisu. Využijte této příležitosti a oslovte statisíce posluchačů v jediném okamžiku.

Reklama v tisku

Tisk čte pravidelně přes 80 % Čechů. Jen novin se denně prodá více jak 350 tisíc výtisků. Značnou část z nich můžete svojí reklamou oslovit.

Online reklama

Výkonnostní kampaně ve vyhledávačích nebo na sociálních sítích. A další možnosti. Spousta možností. Sestavte s námi úspěšný online reklamní mix.

KONTAKTUJTE NÁS